Hakkımızda

Tekirdağ , Çorlu da faaliyetlerine 2007 yılında ÖNAL MAKİNA adı ile 200 m2 kapalı alanda başlayan firmamız ilk etapta tekstik sektörüne; Traş makine grubu balans alma ve bileme, Şardon makinesi üzerinde kozalak silindiri düzeltme, kozalak silindir sarımı ve fırça silindiri çakımı, fırça silindiri sarımı, makine revizyonu gibi hususlarda hizmet vermiştir.

30 yıllık tecrübesi ile firmamızın kurucusu, şu anki yönetim kurulu başkanımız TURAN ÖNAL Sektörden gelen talepler doğrultusunda büyük bir atılım yaparak tekstil sektöründe kullanılan Traş, Şardon ve Tarama Makinesi imalatına başlama kararı almıştır.

2021 yılının 3.çeyreğine geldiğimizde TRN ÖNAL MAKİNA SAN. Ve TİC. A.Ş. ünvanı ile 1000 m2 kapalı alanda siz değerli müşterilerimize daha hızlı, daha yenilikçi, üretken ve yaratıcı cevaplar verebilmek adına firmamıza yatırım yaparak büyüttüğümüz gibi kadromuzu da deneyimli, tecrübeli çalışma arkadaşları ile genişleterek sizlere en iyi hizmeti vermek adına çalışmaktayız.

TRN ÖNAL MAKİNA olarak vizyonumuz çalışma arkadaşlarımızla birlikte sektörde EN DOĞRUSUNU, EN İYİSİNİ yapmaya çalışıp ülke ekonomisine katkıda bulunan bir firma olmaktır.